شرکت والو به فناوری واقعیت مجازی رو می آورد
 

 

چند ماه پیش شرکت والو در باب فناوری واقعیت مجازی صحبت کرد و گفت که به نظرش این فناوری بسیار مهم است، اما از آن هنگام تا کنون مطلب دیگری نشنیده بودیم که نشانی از برنامه این شرکت در این زمینه داشته باشد.
 
حال مشخص شده که والو امسال در طول همایش توسعه دهندگان خود دو جلسه مرتبط به این موضوع ترتیب داده و احتمالاً اطلاعات خوبی از آنها به دست خواهد آمد: نام اولین جلسه «واقعیت مجازی چه می تواند و باید باشد و طی دو سال آتی کجا خواهد بود؟» دومی هم «واقعیت مجازی و استیم» است. این جلسات در ۲۵ و ۲۶ دی ماه برگزار خواهند شد.
 
احتمالاً در این جلسات توضیحاتی درباره نمونه های اولیه و امکان فراهم کردن واقعیت مجازی روی سخت افزارهای ارزان قیمت مطرح خواهد شد. طبیعتاً بحث های نرم افزاری هم به مسائلی چون تغییرات فروشگاه استیم برای تطبیق با واقعیت مجازی و برنامه های واقعیت مجازی برای Steamworks اختصاص خواهد داشت. والو تائید کرده که سخنرانانی از AMD، اینتل، انویدیا، Oculus و یونیتی در این جلسات حضور خواهند داشت.
 
پیش بینی می شود که با علاقه نشان دادن شرکت والو به این فناوری تغییرات مهمی در آن به وجود آید و به جایی برسیم که کنسول های بازی جدید هنوز به آن دست نیافته اند. شما اهمیت کار روی واقعیت مجازی را چقدر می دانید؟
تاريخ : چهار شنبه 29 آبان 1392برچسب:, | | نویسنده : مقدم |